Deklaracja dostępności

Rok szkolny 2021/2022

KONKURSY POZASZKOLNE

Nazwa konkursu Miejsce/imię i nazwisko ucznia/klasa
Gminny Konkurs Poezji Regionalnej i Gadek Ludowych

wyróżnienie: Artur Kiklica kl. IV

VIII Gminny Konkurs Matematyczny "Mistrz Matematyki" dla uczniów klasy IIII

III m. - Grzegorz Sajdak kl. III

Gminny Konkurs Palm i Pisanek

kategoria pisanki

udział: Julia Kozieńska kl. II, Bartosz Kiklica kl. III, Julia Basiaga kl. III, Patrycja Lizoń kl. IV, Agnieszka Walkosz kl. VI, Damian Basiaga kl. VII

kategoria palmy:

udział: Iga Biel kl. I, Dominik Tomasiak kl. I

Gminny Konkurs Plastyczny i Literacki

"W znajomości własnych gór..."

kat. I-III konkurs plastyczny

III m. - Anna Lizoń kl. III

kat. IV - VI konkurs literacki

I m. - Artur Kiklica kl. IV

kat. VII - VIII - konkurs literacki

I m. - Damian Basiaga kl. VII 

wyróżnienie: Weronika Słowik kl. VII

Gminny Konkurs Podłaźniczek i Pająków

kategoria pająki

I m. - Bartosz Kiklica kl. III
Gminny Rodzinny Konkurs Szopek Betlejemskich  udział w etapie gminnym - Julia Basiaga kl. III
Gminny Konkurs Stroików Świątecznych udział w etapie gminnym - Natalia Botor kl. VI, Damian Basiaga kl. VII
V Międzyszkolny Konkurs na Film lub Prezentację Multimedialną w Języku Niemieckim "Deutsch in der Hauptrolle" ("Niemiecki w roli głównej"). wyróżnienie: Kaludia Tokarczyk i Arkadiusz Tokarczyk
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka udział - Artur Kiklica kl. IV, Patrycja Lizoń kl. IV, Honorata Obrzud kl. II, 

Damian Basiaga kl. VII, Gabriela Łabuda kl. VI, Dominika Owsianka kl. VII

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE - IGRZYSKA DZIECI

Nazwa zawodów/szczebel Zajęte miejsca / uczniowie

Halowa Piłka Nożna Chłopców/ gminne

IV m. - Szymon Majerski, Bartosz Owsianka - kl. IV,  Maksymilian Groński, Bartłomiej Kozieński, Bartłomiej Gomółka - kl. V, Kacper Sopata, Bartłomiej Cebula - kl. VI.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE - IGRZYSKA MŁODZIEŻY

Nazwa zawodów/szczebel Zajęte miejsca/uczniowie
Halowa Piłka Nożna Chłopców/ gminne V m. -  Patryk Sajdak, Bartłomiej Sajdak - kl. VI, Damian Basiaga, Jakub Lizoń, Konrad Lizoń, Arkadiusz Tokarczyk, Kacper Kurzawa - kl. VII.

KONKURSY SZKOLNE

Nazwa konkursu Miejsce/imię i nazwisko ucznia/klasa

Małopolskie Konkurs Języka Polskiego - etap szkolny

Damian Basiaga - kl. VII, Gabriela Cebula, Julia Lizoń, Martyna Słowik, Anna Tokarczyk - kl. VIII.

Konkurs polonistyczny "Rok 2022 Rokiem Romantyzmu Polskiego"

Grupa młodsza:

I m. – Michał Kudrawczuk

II m. – Laura Kurzawa

III m. – Hanna Kurzawa

Grupa starsza:

I m. – Julia Lizoń

II m. - Martyna Słowik

III m. -  Weronika Słowik

Wyróżnienie: Klaudia Tokarczyk

Biblioteka moich marzeń - plakat

Grupa młodsza:

I m. – Krzysztof Lizoń

II m. – Marta Tomasiak

III m. – Julia Basiaga

wyróżnienie: Martyna Klimek

Grupa starsza:

 I m. – Damian Basiaga

 II m. – Michał Kudrawczuk

III m. – Gabriela Łabuda

 wyróżnienie: Weronika Słowik, Dominik Słowik

Czytam, bo warto

Grupa młodsza:

I m. - Hanna Kurzawa

II m. - Natalia Łatka

III m. - Michał Kudrawczuk

wyróżnienia: Anna Walkowska, Bartłomiej Kozieński

Grupa starsza:

I m. - Gabriela Łabuda

II m. - Julia Lizoń, Damian Basiaga

III m. - Martyna Słowik

wyróżnienie - Weronika Słowik

Konkurs o prof. K. Sosnowskim

Kat. kl. II - IV

I m. – grupa z kl. II (Lizoń Karol, Kozieńska Julia, Bieryt Tomasz, Gomółka Wiktoria)

II m. – grupa z kl. IV (Lizoń Patrycja, Lizoń Krystian, Kiklica Artur, Kurzawa Hanna, Grońska Gabriela)

III m. – grupa z kl. III (Basiaga Julia, Tokarczyk Adam, Sajdak Grzegorz, Kiklica Bartosz)

kat. kl. V - VIII

I m. – grupa z kl. VIII (Grońska Katarzyna, Łatka Magdalena, Bieryt Paulina, Sopata Oliwia)

II m. – grupa z kl. V (Sajdak Nikola, Bieryt Amelia, Tomasiak Ilona, Łatka Natalia, Tomasiak Natalia)

III m. – grupa z kl. VIII (Lizoń Julia, Cebula Gabriela, Słowik Aleksandra, Słowik Martyna)

Wyróżnienie – grupa z kl. VII (Gomółka Aleksandra, Szczepaniak Ewelina, Niemiec Zuzanna, Słowik Weronika, Latasiewicz Oliwia)

Wyróżnienie – grupa z kl. VI (Cebula Bartłomiej, Łabuda Gabriela, Botor Natalia, Owsianka Michał, Jasińska Bożena)

Pocztówka dla Niepodległej

kat. kl. I - III

I m. – Zuzanna Kozieńska kl. III

II m. – Wiktoria Gomółka kl. II

III m. – Wiktoria Lizoń kl. II

wyróżnienie: Iga Biel kl. I

kat. kl. IV - VIII

I m. – Bartosz Owsianka z kl. IV

II m. – Kacper Kurzawa z kl. VII

III m. – Natalia Łatka kl. V

wyróżnienie: Dominik Słowik z kl. IV

Konkurs plastyczny z okazji Ogólnoposkiego Dnia Praw Dziecka

kat. kl. I - IV

I m.  - Artur Kiklica kl. IV

II m. - Patrycja Lizoń kl. IV

III m. - Honorata Obrzud kl. II

wyróżnienia: Kuba Lizoń kl. I, Milena Bieryt kl. I, Bartosz Kiklica kl. III

kat. kl. V - VIII

I m. - Damian Basiaga kl. VII

II m. - Gabriela Łabuda kl. VI

III m. - Dominika Owsianka kl. VII

Szkolny konkurs na kartkę bożonarodzeniową

kat. kl. 0 - III

I m. - Szymon Biel kl. III

II m. - Patrycja Kiklica kl. II

III m. - Adam Tokarczyk kl. III

wyróżnienie: Natan Kołodziej kl. "0", Dominik Tomasiak kl. I, Gabriela Biel kl. I

kat. kl. IV - VIII

I m. - Agnieszka Walkosz kl. VI

II m. - Natalia Łatka kl. V

III m. - Izabela Tomasiak kl. IV

wyróżnienie: Tomasz Podosek kl. V, Ewelina Szczepaniak kl. VII, Dominik Słowik kl. IV, Natalia Tomasiak kl. V, Anna Tokarczyk kl. VIII

Szkolny konkurs "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"

kat. kl. 0 - III

I m. - Alicja Tokarczyk kl. 0, Zuzanna Kozieńska kl. III

II m. - Zuzanna Lizoń kl. I

III m. - Mikołaj Podobiński kl. II

wyróżnienie: Maciej Lizoń kl. I, Wiktoria Owsianka kl. II, Grzegorz Sajdak kl. III

kat. kl. IV - VIII

I m. - Michał Kudrawczuk kl. V

II m. - Bartosz Owsianka kl. IV

III m. - Bartłomiej G. Gomółka kl. V

wyróżnienie: Natalia Botor kl. VI, Krzysztof Jasiński kl. VI, Karolina Łabuda kl. IV, Damian Basiaga kl. VII

Szkolny konkurs recytatotorski kl. I-III

I m. - Zuzanna Lizoń kl. I

II m. - Oliwia Wielowska kl. I

III m. - Honorata Obrzud kl. II

wyróżnienie: Gabriela Biel kl. I, Martyna Klimek kl. I, Arkadiusz Cebula kl. III

Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Romantyzmu Polskiego

grupa młodsza:

I m. - Michał Kudrawczuk kl. V

II m. - Artur Kiklica kl. IV

III m. - Bartłomiej Grzegorz Gomółka  kl. V

wyróżnienie: Bartłomiej Kozieński kl. V

nagroda publiczności: Hanna Kurzawa kl. IV

grupa starsza:

I m. - Magdalena Lizoń kl. VIII

II m. - Gabriela Łabuda  kl. VI

III m. - Weronika Słowik kl. VII

wyróżnienie: Agnieszka Walkosz kl. VI, Kacper Sopata kl. VI

nagroda publiczności: Magdalena Lizoń kl. VIII

Czytam, bo warto

kl. II - III

I m. – Julia Basiaga kl. III

II m. – Zuzanna Kozieńska kl. III

III m. – Krzysztof Lizoń kl. III

Szkolny konkurs kartek wielkanocnych

oddział przedszkolny

I m. - Maja Wielowska

II m. -  Katarzyna Podosek

III m. - Alicja Tokarczyk

kl. I-III

I m. - Karol Lizoń kl. II

II m. - Wiktoria Gomółka kl. II

III m. - Anna Lizoń kl. II

wyróżnienie: Gabriela Biel kl. I

III grupa

I m. - Patrycja Lizoń kl. IV

II m. - Damian Basiaga kl. VII

III m. - Jakub Lizoń kl. VII

wyróżnienie: Anna Tokarczyk kl. VIII, Joanna Jasińska kl. VI, Amelia Bieryt kl. V

Moja ulubiona książeczka dla ucz. kl. I

I m. – Martyna Klimek

II m. – Aleksandra Owsianka

III m. – Oliwia Wielowska

Wyróżnienie: Anna Bugajska

Plakat promujący program Tydzień Bibliotek 2022

I m. – Magdalena Lizoń kl. VIII

II m. – Patrycja Lizoń kl. IV

III m.  – Krystian Lizoń kl. IV

Wyróżnienia: Laura Kurzawa kl. VI, Weronika Słowik kl. VII, Klaudia Tokarczyk kl. VII