Deklaracja dostępności

Rok szkolny 2020/2021

KONKURSY POZASZKOLNE

Nazwa konkursu Miejsce/imię i nazwisko ucznia/klasa
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"

III m. - Gabriela Grońska kl. III

wyróżnienia - Eliza Wierzbicka, Karolina Łabuda, Hanna Kurzawa, Artur Kiklica  kl. III

udział - Julia Kozieńska kl. I, Tomasz Łatka kl. I, Julia Basiaga kl. II, Szymon Biel  kl. II,  Patrycja Szczepaniak  kl. III

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka

udział - Tomasz Bieryt kl. I, Julia Basiaga kl. II, Karolina Łabuda kl. III, Dominika Owsianka kl. VI, Wiktoria Tomasiak kl. VI, Damian Basiaga kl. VI

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  „Odbicie duszy, zwierciadło serca - baśniowy portret w ramie zamknięty”

udział - Julia Basiaga kl. II, Damian Basiaga kl. VI, Ewelina Szczepaniak kl. VI

Konkurs Plastyczny "Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe".

udział - Weronika Słowik kl. VI, Damian Basiaga kl. VI, Tokarczyk Arkadiusz kl. VI

XXXIV Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży Szkolnej "MÓJ LAS"

etap ogólnopolski

wyróżnienie - Dominik Słowik kl. III

udział - Krystian Lizoń kl. III

XXXIV Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży Szkolnej "MÓJ LAS"

etap regionalny

I m. - Dominik Słowik kl. III, Krystian Lizoń kl. III

II m. - Patrycja Szczepaniak kl. III, Artur Kiklica kl. III, Anna Walkowska kl. III

III m. - Szymon Majerski kl. III, Hanna Kurzawa kl. III, Karolina Łabuda kl. III, Izabela Tomasiak kl. III

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”

etap centralny

wyróżnienie Prezesa KRUS - Bartosz Owsianka kl. III

oraz nagroda specjalna Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”

etap wojewódzki

II m. - Bartosz Owsianka kl. III

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”

etap regionalny

III m. - Bartosz Owsianka kl. III

wyróżnienia - Rafał Pogwizd kl. III, Ewelina Szczepaniak kl. III

udział - Patrycja Szczepaniak kl. III, Damian Basiaga kl. VI, Anna Tokarczyk kl. VI, Julia Basiaga kl. II, Bartosz Kiklica kl. I, Weronika Słowik kl. VI, Dominika Owsianka kl. VI, Karol Lizoń kl. I, Anna Lizoń kl. I, Honorata Obrzud kl. I

"Nasz projekt eTwinning 2021"

III m.  - międzynarodowy projekt "Kim będę, kiedy dorosnę?"

Uczniowie kl. III - Gabriela Grońska, Artur Kiklica, Hanna Kurzawa, Krystian Lizoń, Patrycja Lizoń, Karolina Łabuda, Szymon Majerski, Bartosz Owsianka, Rafał Pogwizd, Dominik Słowik, Patrycja Szczepaniak, Izabela Tomasiak, Anna Walkowska, Eliza Wierzbicka.

Konkurs na najciekawsze opowiadanie lub bajkę dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego

Anna Walkowska kl. III, Damian Basiaga kl. VI - ogłoszenie wyników nastąpi do 10 września

Wojewódzki Konkurs Historyczny "MÓJ REGION - MOJA DUMA, MOJE MIASTO - MOJA DUMA"

laureat - Damian Basiaga kl. VI

Konkurs "Sądeczanie dla Niepodległej"

III m. - Damian Basiaga kl. VI

Konkurs "Wokół Małopolskich Lasów - Myśliwy To Najlepszy Ekolog"

laureat IV m. - Weronika Słowik kl. VI

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Kaktus"

udział kl. III

Małopolski Konkurs Plastyczny "Marzenia Bezdomniaka"

wyróżnienia: Tomasz Bieryt kl. II, Izabela Tomasiak kl. III

XV Powiatowy Konkurs Plastyczny pn."Moje najpiękniejsze wspomnienie" pod patronatem Starosty Powiatowego

III m. - Marta Tomasiak kl. I

wyróżnienia - Karol Lizoń kl. I, Weronika Wyrostek kl. VII

udział  - Tomasz Bieryt, Wiktoria Gomółka, Patrycja Kiklica, Anna Lizoń, Wiktoria Lizoń kl. I,  Rafał Pogwizd kl. III,  Amelia Bieryt, Michał Kudrawczuk, Wiktor Botor, Natalia Łatka kl. IV,  Agnieszka Walkosz, Natalia Botor, Gabriela Łabuda kl. V, Zuzanna Niemiec, Konrad Lizoń, Klaudia Tokarczyk, Arkadiusz Tokarczyk, Ewelina Szczepaniak, Dominika Owsianka, Natalia Godawska, Jakub Lizoń, Damian Basiaga, Weronika Słowik kl. VI, Weronika Wyrostek, Przemysław Wyrostek, Anna Tokarczyk, Magdalena Lizoń, Katarzyna Grońska, Martyna Słowik kl. VII

XXVI Starosądecki Konkurs Młodych Wokalistów

 udział - Patrycja Szczepaniak  kl. III

Międzyszkolny Konkurs Geograficzny "Mistrz mapy - znajomość mapy Azji"

udział - Karolina Biel,  Eryk Jastrząb,  Weronika Sopata, Ignacy Obrzud, Klaudia Słowik,  Sylwia Sajdak - kl. VIII

Gminny Konkurs Literacki "W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym..."

kat. kl. IV - VI

I m. - Ilona Tomasiak kl. IV

II m. - Weronika Słowik kl. VI

Gminny Konkurs Literacki "W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym..."

kat. kl. VII - VIII

III m. - Anna Tokarczyk kl. VII

Gminny Konkurs Plastyczny "W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym..."

wyróżnienie - Jakub Kiklica kl. I

udział - Arleta Tomasiak kl. III, Krzysztof Lizoń kl. II


Gminny Konkurs Wiedzy o Gminie Łącko „Gmina Łącko – poznajmy ją bliżej”

III m. - Damian Basiaga

udział - Weronika Słowik

Gminny Konkurs Plastyczny "Śladami JP II po Małopolsce"

udział - Artur Kiklica kl. III, Patrycja Lizoń kl. III, Arleta Tomasiak kl. III, Eryk Niemiec  "0"

Gminny Konkurs Plastyczno-Techniczny "Eko-akcja segregacja"

udział - Tomasz Bieryt, Wiktoria Gomółka, Jakub Kiklica, Patrycja Kiklica, Julia Kozieńska, Anna Lizoń, Wiktoria Lizoń, Mikołaj Majerski, Wiktoria Owsianka, Marta Tomasiak  kl.I, Jakub Kiklica, Krzysztof Lizoń, Wiktor Słowik, Adam Tokarczyk kl. II, Artur Kiklica, Hanna Kurzawa, Patrycja Lizoń,  Patrycja Szczepaniak Anna Walkowska  kl. III  Ewelina Szczepaniak, Damian Basiaga  kl. VI

"EKoświat za sto lat"

udział szkoły

"Majowy krajobraz Gminy Łącko"

wyróżnienia: Maja Wielowska i Oliwia Wielowska - oddział przedszkolny

KONKURSY SZKOLNE

Konkurs z języka niemieckiego na komiks

kl. VII

I m.  – Magdalena Lizoń

II m. - Gabriela Cebula

Konkurs z języka niemieckiego na komiks

kl. VIII

I m. - Sylwia Sajdak i Ignacy Obrzud

II m. - Gabriela Słowik i Weronika Sopata

III m. - Karolina Biel

Konkurs matematyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby Pi

I m. - Agnieszka Jaworska kl. VII 

II m. – Anna Tokarczyk kl. VII

III m. – Gabriela Łabuda kl. V 

wyróżnienia – Magdalena Lizoń kl. VII, Weronika Słowik kl. VI 

"Moja ulubiona książka - zakładka"  grupa młodsza 



I m. - Hanna Kurzawa kl. III

II m. – Marta Tomasiak kl. I

III m. – Artur Kiklica kl. III

wyróżnienia: Julia Basiaga kl. II, Natalia Łatka kl. IV

"Moja ulubiona książka - komiks"  grupa starsza

I m. – Magdalena Lizoń kl. VII oraz Gabriela Słowik kl. VIII

II m. – Damian Basiaga kl. VI

III m. – Anna Tokarczyk kl. VII

wyróżnienia: Arkadiusz Tokarczyk kl. VI, Weronika Sopata kl. VIII                      

„Pocztówka dla Niepodległej” - grupa młodsza

 

I m. – Izabela Tomasiak kl. III

II m. – Artur Kiklica kl. III

III m. – Krzysztof Lizoń kl. II

wyróżnienia: Jakub Kiklica kl. I, Arleta Tomasiak kl. III

„Pocztówka dla Niepodległej” - grupa starsza

I m. – Gabriela Słowik kl. VIII

II m. – Weronika Słowik kl. VI

III m. – Weronika Sopata kl. VIII

wyróżnienia: Zuzanna Niemiec kl. VI, Klaudia Tokarczyk kl. VI, Julia Lizoń kl. VII, Natalia Łatka kl. IV

Konkurs plastyczny "Złota, polska jesień" -  kl. I-III

I m. - Patrycja Lizoń kl. III

II m. - Anna Lizoń kl. I

III m. - Marcel Bieryt kl. I

Konkurs czytelniczy dla kl. VII-VIII

I m. - Magdalena Lizoń kl. VII

II m. - Anna Tokarczyk kl. VII

III m. - Aleksandra Słowik kl. VIII

wyróżnienia: Gabriela Cebula kl. VII, Weronika Wyrostek kl. VII,  Karolina Biel kl. VIII

Konkurs czytelniczy dla kl. IV-VI

I m. – Weronika Słowik kl. VI

II m. – Michał Kudrawczuk kl. IV

III m. – Bartłomiej Kozieński kl. IV

wyróżnienia: Kinga Kołodziej kl. VI, Zuzanna Niemiec kl. VI, Damian Basiaga kl. VI, Amelia Bieryt kl. IV

Szkolny konkurs plastyczny z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka

kat. I-IV

I m. - Tomasz Bieryt kl. I

II m. - Julia Basiaga kl. II

III m. - Karolina Łabuda kl. III

wyróżnienia: Eliza Wierzbicka kl. III, Izabela Tomasiak kl. III, Honorata Obrzud kl. I, Krystian Lizoń kl. III,  Natalia Łatka kl. IV

Szkolny konkurs plastyczny z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka

kat. V - VIII

I m. - Dominika Owsianka kl. VI

II m. - Wiktoria Tomasiak kl. VI

III m. - Lucjan Basiaga kl. VI

wyróżnienia: Gabriela Łabuda kl. V, Magdalenia Lizoń kl. VII, Arkadiusz Tokarczyk kl. VI, Klaudia Tokarczyk kl. VI

Najpiękniejsza ozdoba choinkowa

kat. I-III

I m. - Wiktoria Gomółka kl. I

II m. - Adam Tokarczyk kl.I

III m. - Bartosz Owsianka kl.III

wyróżnienia: Gabriela Biel kl. I, Anna Lizoń kl. I, Tomasz Łatka kl. I,  Bartosz Kiklica kl. I

Najpiękniejsza ozdoba choinkowa

kat. IV-VIII

I m. - Anna Tokarczyk kl. VII

II m. - Klaudia Słowik kl. VIII

III m. - Arkadiusz Łatka kl. VIII 

wyróżnienia: Martyna Słowik kl. VII, Krzysztof Jasiński kl. V, Arkadiusz Tokarczyk kl. VI

Konkurs czytelniczy dla kl. II - III

I m. - Zuzanna Kozieńska kl. II

II m. - Patrycja Szczepaniak kl. III

III m. - Artur Kiklica kl. III

wyróżnienie: Szymon Majerski kl. III

Kartka walentynkowa w języku angielskim

kl. I - IV

I m. - Wiktoria Owsianka kl. I

II m. - Patrycja Lizoń kl. III

III m. - Mikołaj Biel kl. IV

Kartka walentynkowa w języku angielskim

kl. V - VIII

I m. - Dominika Owsianka kl. VI

II m. - Weronika Wyrostek kl. VII

III m. - Weronika Słowik kl. VI

Kartka wielkanocna

kl. 0 - III

I m. - Zuzanna Kozieńska kl. II

II m. - Iga Biel kl. „0”

III m. - Patrycja Szczepaniak kl. III

wyróżnienia: Anna Lizoń kl. I, Maciej Lizoń kl. „0”

Kartka wielkanocna

kl. IV - VIII

I m. - Natalia Botor kl. V

II m. - Magdalena Lizoń kl. VII

III m. - Dominika Owsianka kl. VI

wyróżnienia: Natalia Łatka kl. IV, Agnieszka Walkosz kl. V, Sylwia Sajdak kl. VIII 

Konkurs czytelniczy 

kl. IV - V

I m. – Michał Kudrawczuk kl. IV

II m. – Bartłomiej Kozieński kl. IV

III m. – Bartłomiej Tadeusz Gomółka kl. IV

wyróżnienie: Gabriela Łabuda kl. V, Natalia Łatka kl. IV

Konkurs czytelniczy 

kl. VI - VIII

I m. - Weronika Słowik kl. VI

II m. - Magdalena Lizoń kl. VII

III m. - Damian Basiaga kl. VI

wyróżnienie: Kinga Kołodziej kl. VI, Dominika Owsianka kl. VI,  Weronika Sopata kl. VI